Interview na 3FM

20. srpna 2007 v 23:12 | Roza
1. Bille, kde sis koupil své kožené bundy?
Bill: Takže u mě je to zcela rozdílné. Nemám tady žádný určitý obchod nebo tak, ale je to opravdu potom na náhodě, co najdu. V Hamburku je například docela hodně různých second handů a já jdu vždycky dovnitř a to je vždycky dobře. V takových second handech je vždycky tolik krámů, vždycky ty věci proberu a vždycky najdu pár dobrých věcí, ale to je skutečně zcela rozdílné.
2. Moje otázka na Tokio Hotel: Chtěli byste také na vlastní kůži poznat vaše fanoušky a vidět, co ty holky celý den dělají?
Bill:
Ehmm...Myslím, že by to bylo docela zajímavé. Myslím, že každý se pro kapelu nadchne. Ale věřím, že u našich fanoušků je to zcela jedinečné, protože jsou mezi sebou částečně spřáteleni a můžou poznat hodně nových lidí a tak. Proto bych byl rád na den Tokio Hotel fanoušek a především by mě zajímalo, jak nás fans vidí. Myslím, že by to bylo pro nás zajímavé a rád bych to na den udělal.
3. Víte, co je to twincest?
Bill:
Co co je?
V rádiu: Nemám tušení, ví to ještě někdo? (nebo co to znamená)
Holka: Ehmm...víš, co je to twincest?
Bill: Co za věc?
V rádiu: Twincest? Nemám tušení, ty to víš?
Bill: Ne, nemám tušení. Takže já tomu slovu nerozumím a taky nevím, co to je, ne.
4. Bille, jak dlouhé si ještě necháš narůst své vlasy?
Bill: Ohh…Ehmm…Abych upřímně řekl, chodím ke kadeřníkovi občas, ale není to nějak určené, nemám tušení, není to tak, že mám délku vlasů, co si přeju. Není to tak, že si tam stoupnu a řeknu: Ok, ty musí být tak a tak dlouhé. Ale někdy jdu ke kadeřníkovi častěji a potom ne, a vlasy jsou delší. Ze zásady to dělám zcela spontánně.
Tom: Tak dlouhé, jako můj penis.
(Všichni se smějí)
5. Kolik máš párů bot? To je otázka na Billa.
Bill. Kterém nosím, tak je to asi tak 5 párů, nebo tak.
6. Otázka na Billa. Kolik utratíš měsíčně za svůj vzhled?
Bill: Ohohoh...Takže musím říct, že velmi rád nakupuju, vždycky když mám čas, jdu nakupovat, do těch second handů a tak, ale kolik peněz přitom utratím, to nevím. To je také vždycky rozdílné. Když jsem měsíc na turné, tak neutratím třeba vůbec žádné peníze, a když mám potom měsíc volno, tak nakupuju o trochu víc, ale tady se to nedá tak přesně říct.
7. Bille, jsou tvoje pěkné nehty pravé?
Bill: Ano…jsou…dělám si je vždycky sám.

8. Proč jste na Zimmer 483 Tour nehráli "Nach dir kommt nichts"?
Tom: Ach Bože. Věřím, že v tom není žádný určitý důvod. Začali jsme na zkouškách a sestavil se pro nás optimální setlist a tenhle song se tam prostě nedostal, ale nemělo to vůbec žádný důvod.
9. Máte všechny vaše songy na vašich iPodech a co si myslíte, když je slyšíte?
Tom: V každém případě mám všechny songy, všechny bonus tracky, všechny alba v mp3 přehrávači. Především je toho ještě hodně, co ostatní lidé ještě vůbec neslyšeli, všechny skladby, co jsme nahráli poslouchám na ipodu.
Bill: Musím říct, že za začátku to pro mě byl nezvyk. Když se zpívá a je to komické slyšet se slyšet a slyšet svůj hlas. Věřím, že je to tak u každého. Myslím, že to nemá nikdo rád, když slyší sebe samotného jak zpívá, mluví nebo tak. A u mě to bylo za začátku taky tak, takže vždycky když jsem se uslyšel, rychle jsem to vypnul, protože jsem se nechtěl slyšet. Teď s postupem času se slyším už docela rád a především je dobré, mít k tomu odstup. Potom se může také hodně věcí opravit. Takže musím říct, že jsem si už na to zvykl, ale ze zásady je to přirozeně komické, slyšet se v rádiu nebo vidět se v televizi.
10. Mám otázku na Billa: Co by jsi udělal, když by jsi měl už jenom jeden den života?
Bill: Oh Bože, to je docela těžká otázka. Nevím, jak se správně rozhodnout. Ale myslím, že je to lepší, když se to neví, protože by to byl extrémně smutný den. Ale v zásadě bych chtěl samozřejmě vidět tolik lidí, kolik je možných, co pro mě něco znamenají a jsou pro mě důležití, a prožít se všemi těmito lidmi naposledy pěkné chvíle. Ale věřím, že by to bylo těžké.
11. Jak má vypadat vaše holka?
Bill: Ehmm Ehmm Oh… Myslím, že nikdo z nás nemá vysněnou dívku, u které řekneme´ ta má všechno, co potřebuju´ Myslím, že to musí prostě k sobě pasovat. Takže když se do někoho zamilujete, potom musí všechno souhlasit. Samozřejmě že charakter musí být na stejné vlně, musíte si dobře rozumět a samozřejmě také vzhled. Ale tady se nedá bezpodmínečně říct, co by měla mít a tak. Ale jinak se hledá samozřejmě ten, s kým můžeš strávit svůj celý život a s kým chceš společně žít.
12. Při koncertě stojíte na podiu. Náhle musí jeden z vás na záchod. Jaké je řešení?
Bill (směje se): V zásadě je to vždycky Georg, který jde ještě před koncertem. Takže se už vlastně nestane, že by Georg musel jít z podia na záchod. Jinak bych měl říct, prostě se otočit, otevřít láhev a udělat to tak, že to nikdo neuvidí. To by bylo například řešení. Ale jinak by se už mělo udělat samozřejmě před koncertem.
13. Bille, co uděláš, když se ti chce při koncertě kýchnout nebo tě někde svědí?
Bill: To se mi naštěstí ještě nikdy nestalo. Ještě nikdy jsem na podiu nekýchnul, ale co je skutečně problém, je když mám škytavku. Když tam stojíte a máte škytavku, potom nemůže vůbec zpívat. Mě se to už několikrát stalo, když jsem stál v zákulisí, krátce před tím, než jsem měl jít zpívat. A to je opravdu mrzuté. Potom se neví, co by se mělo udělat. Ale když se stojí na podiu, potom je všechno pryč, protože se koncentrujete.

14. Bille, jednou jsi řekl, že Tom a Georg nezpívají v pozadí. Ale oba mají na koncertech vždycky mikrofon…
Všichni se smějí
Bill: To je přece směšné, to jsou dva songy nebo tak. Myslím, že je to opravdu velmi velmi málo. Ale musím říct, že by je fanoušci měli k tomu vždycky povzbudit, říkat jak jsou skvělí, když oba dva zpívají. Já to dělám každý den: Jo Georgu a Tome, dělali jste to skvěle a oni to dělají skutečně dobře. Takže pro příští live koncert pište hodně fanouškových dopisů, oba dva motivujte a potom možná budou zpívat ještě u více songů. Já si to v každém případě přeju.
15. Jaké jsou vaše nejlepší řeči, jak sbalit holku?
Tom: Myslím, že nějaké přesné řeči tady nepotřebujeme. No samozřejmě je vždycky potřebuje Georg. Já jsem nikdy neměl nějaké slova na sbalení holky. U Georga je to jiné. Není na to nějaký návod nebo tak.
16. Bille, co si o tom myslíš, když fanynky začnou křičet, když tě vidí?
Bill: Připadá mi to skvělé. Musím říct, že si nemůžu nic pěknějšího představit. Myslím, že pro kapelu a samozřejmě i pro mě je to pěkný pocit, když někam přijedeme a lidi křičí. Když stojím na podiu a všichni lidi křičí, těší se, že mě vidí a tak. To je skvělý pocit, jaký může jen být. Připadá mi to extrémně nudné, když se někam přijde a lidé tak tleskají. Připadá mi to víc skvělejší, když všichni lidé ukážou své emoce a potom hlasitě křičí. Je to o hodně pěknější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama