Odpovede

20. srpna 2007 v 23:18 | Roza
Navzdory působivému úspěchu skupiny Tokio Hotel, Bill Kaulitz neztratil svojí křehkost ani citlivost. Velmi nadaný umělec oplívá neuvěřitelnou zralostí na pouze 17-ti letého chlapce. Neodolatelný Bill...

Jak by jsi popsal svůj život Rock Star slovy?
První co mě napadlo je vichřice, kde je smícháno vše... Vzrušení, štěstí a stres. Stát na jevišti, chystat se na setkání s fanoušky nebo se oběvit v televizi: Vidět všechno to vyvolává neuvěřitelný adrenalin. Žiju 100km/h a prožívám každý okamžik se šílenou sílou.

Jáké privilégium tvého povolání nejčastěji oceníš?
Nastávajicí mezinárodní uspěch Tokio Hotel mě dovoluje cestovat tak trochu po celém světě. Včera v Itálii, dnes ve Francii, zítra v Rusku... Proplouvám z objevu do objevu. Je to jedno z vašnivích stránek mé práce.
A jaká omezením si ses sám podrobil?
Tokio Hotel je můj důvod být. Pro skupinu dám všechno. Problematický, můj soukromý život je jakoby neexistujicí, chvíle s mojí rodinou se stavají zřídký a vzácný.

Snadno se žije se slávou?
Úspěch Tokio Hotel byl tak nahlý... U vydaní našeho prvního singlu "Durch den Monsun", 15. Srpna 2005, nikdo z nás nečekal takové přivítaní. Ze dne na den jsme byly na titulních stranách časopisů. Tak jsem také objevili zlověstné mechanismy bulvarního tisku... Tolika falešných zpráv, pověstí, fotek kolujicí mezi mediama. Teď uznávám, že prvních šest měsíců byl hrozný test na projití. To mě donutilo zvyknout si na hruzy veřejného života...

Povedlo se ti ze sebe setřást ty pověsti?
Nehledě na vzpoury a všechno potřebný k rozpadu, skončil jsem s tim. Pro pochopení, bylo to bez smyslu zapasit s šuškáním mezi šiřiteli. A bez smyslu bylo i pokoušet se obnovit pravdu. Protože, jakmile popření je veřejné, ihned se začne šeptat další skandál... Nakonec říkám, ignorovat pomluvy je nejlepší zbraň, jak se vyhnout utrpení. Už to vím.

Už jsi někdy, když jsi stál před paparazziztratil svojí chladnost?
Mám štěstí, že chodím vždy se sekundářem, co mě varuje. (smích) Tak, dodnes, mě nikdy nikdo nerozrušil. V každém případě, jestli se přiblíží jeden z nich tak blízko ke mě, nevím jestli nad sebou udržím kontrolu. Stát před členem paparazzi, neobával bych se použít mé pěsti. To mě pobavilo :D

Kdyby jsi mohl na jeden víkend získat anonymitu, co by jsi dělal?
Opět bych se shledal s mojí rodinou a přáteli, a, všichni dohromady bychom šli na procházku po městě. Snídali bychom na terase restarouce na klidném naměstí, jen aby znali potěšení získané anonymitou jdoucí z neznáma mezi šílenstvím. Potom bychom si zašli do kina, a pak jasně, že do zabavného parku. Zbožňuju intriky silných pocitů! Ještě jedna možnost, proč ne, stejně se mi nabizí malý unik do New Yorku? Tolik bych miloval ten pocit oběvit to kouzelné město...

Jaký je tvůj nejtipičtější charakterový rys?
V podstatě, jsem velmi nezavislí kluk. Neptám se nikoho na cokoliv, všechno řeším já sám. Pamatuju si, vždy jsem plál po autonomii (pozn.autonomie = samostatnost). Získal jsem svůj život, mužu vzít budoucnost do svých rukou... V nich máte všechny moje myšlenky, které ve mě celou tu dobu přebívaly.
Snadno jsi se smířil se svojí samo-důvěrou?
Život, který vedu mi nedovolí budovaní silných vztahů. Je nezbytné, každý den, věnovat kousek času businessu. A já zřídka odpočívám více než 3 dny na jednom místě, nemám čas zjišťovat zda lidé, kteří mi zkříží cestu jsou duvěryhodný. Proto, mužu spočítat na prstech jedné ruky, osoby ke kterým mám skutečnou důvěru.
Komu vyprávíš malá tajemství?
Dva lidé ví všechno: Tom a Andreas, můj nejlepší kámoš. Mám sympatii a respekt pro hodně lidí a dobrých přátel, ale musím mít vždycky určitý odstup.
Když jsi zamilovaný, tajíš raději svoje pocity?
To záleží na situaci. Když se do dívky zamiluju a myslím si, že je nulová šance, potom řeknu ne. Mám také svoji hrdost (šklebí se)! Ale když je to oboustranné, potom zcela otevřu svoje srdce. Nemám žádný strach říct: "Miluju tě"
Jaký jsi v lásce?
Jsem pozorný, vášnivý, žárlivý a strašně romantický. Když se zamiluju, potom naplno. Musím být s ní každou sekundu, ona se mnou všechno prožívat a já všechno s ní sdílet. Bohužel jsem to už dva roky nezažil.
Jak s někým jednáš?
Jsem velmi otevřený člověk, mluvím s lidmi spontánně a bez studu. Tohle lidi vžycky potěší.
Jak dostaneš to, co chceš?
Když skutečně něco chci, je to docela jednoduché: Myslím jenom na to, a mluvím jenom o tom, dokud to nedostanu (směje se). Trochu jako malé dítě, chovám se docela mile, dokud neovlivním lidi. To vždycky klapne!
Ale někdy musíš přece obdržet "ne"...
Pozor, já jsem velmi tvrdohlavý (směje se)! Když slyším "ne", můžu vyčkat den, dokud nedostanu, co chci. Někdy musím připustit, že mi to zamítnou. Potom jsem blbě naladěný a mám protivnou náladu (šklebí se)..
Jaká je ta nejhorší rada, kterou jsi dostal?
Toho je hodně. Můžu si vzpomenou, jak byl kámoš se mnou nakupovat. A přemlouval mě, ať si koupím jednu bundu, že mu připadá skvělá. To byl tak levný kousek, jak nejhorší pestrá paruka. Nevím, co mě přejelo v tomhle dnu, pravděpodobně jsem byl uprostřed krize dospívání a němel jsem absolutně žádnou orientaci (směje se)..

Dospívání...jaké máš na to vzpomínky?
Během puberty, mezi beďáry a fyzickými změnami, se necítíte ve své kůži. Vzpomínám si, že můj styl byl strašný, směšné oblečení, vlasy katastofální a moje milostné zkušenosti spíš nešťastné. Krátce řečeno je puberta fáze, ve které sami sebe hledáte a zkoušíte hodně věcí, které jste zatím nenašli.

V 17cti, jsi už nezařazený?
Život s kapelou mě jaksi katapultoval poznat svět. Dost jsem musel řešit problémy bez pomoci mých rodičů a měl jsem na starost věci,které nejsou pro kluky v mém věku typické. Bez skutečného poznání, jsem měl tuhle fázi dřív, než ostatní. Ale nechrání mě, abych někdy neudělal hlouposti, jako malé dítě.

Co si potom tak myslíš?
Malé věci každý den...k pošetilosti o vyprávění. Nechni ostatní také zostudit. Tom, Gustav a Georg by mi to neodpustili, když bych nějaké věci odkryl... (mrká)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama